Корисні матеріали

Дорожня плитка

Вулична плитка для доріжок, окрім своєї краси, має ще одну важливу функцію – захист від бруду. Якщо порівнювати з насипною доріжкою, то різниці величезна – плитка має низку позитивних якостей. На відміну від насипної доріжки, піклуватися про доріжку з тротуарної плитки набагато простіше. Під час прибирання опалого листя, снігу, бруду вам не доведеться викидати по сторонах груди щебню.

Ще одна перевага – бруківка дорожня, сильно нагріваючись на сонці, не випромінює шкідливі та небезпечні речовини, які можуть призвести до проблем зі здоров’ям у вашій родині.

Можна сказати, що плитка для доріжок на вулиці у деякій мірі замінила асфальтне покриття, адже все частіше можна її побачити на пішоходних зонах, центральних вулицях, дитячих майданчиках, у міських парках. Використання такого виду плитки на вулиці дозволяє прикрасити зовнішній вигляд дороги, водночас не втративши функціональності. Дорожня плитка-бруківка не обов’язково має бути однотонною. Завдяки великій кількості кольорових рішень у палітрі можна знайти унікальне рішення, яке підкреслить ваш індивідуальний підхід до справи.

Плитка на вулицімає велику практичну перевагу над асфальтним покриттям. Плитка для доріжок ніколи не покриється розломами, вм’ятинами та тріщинами, які ми часто можемо бачити на асфальті. Асфальт через температурний вплив дуже швидко втрачає свою функціональність.

З точки зору вигоди, плитка для доріжок є гарним капіталовкладенням, адже строк її експлуатації – від 15 років.
Made on
Tilda