Корисні матеріали

Бруківка

На сьогодні будівельний ринок пропонує величезний асортимент бруківки, яка відрізняється своїм кольором, фактурою та розмірами.

Тротуарна плитка бруківка є найпоширенішим матеріалом серед будівельних засобів для укладки. В залежності від ваших побажань, біля вашої оселі може з’явитися навіть бруківка кольорова. На виробництві можна замовити бруківку будь-якого кольору. Варто відмітити, що виробництво бруківки сірого кольору є найдешевшим.

Найголовнішою перевагою дорожної плитки бруківки є дуже високий запас міцності. Також бруківка не є чутливою до сильних перепадів температури, а процес укладки займає небагато часу. Дуже часто бруківку стали використовувати біля загальноосвітніх закладів та дитячих садків. Це пов’язано з тим, що під час нагріву цей матеріал не виділяє ніяких небезпечних для оточуючого середовища речовин, що не наносить шкоду здоров’ю.

Виготовлення бруківки у сучасних будівельних умовах відбувається за допомогою вібропресування та вібролиття. Виробництво повністю автоматизоване комп’ютерами, це дозволяє точно використовувати матеріали та барвники, а також визначати необхідну вологість для суміші. Це робиться для того, щоб на виході отримати високоякісний продукт, який слугуватиме довгі роки.
Made on
Tilda