Корисні матеріали

Садова плитка

У вас назріло важливе рішення – ви захотіли покласти тротуарну плитку у дворі. Але окрім її зовнішнього вигляду варто звертати увагу і на її якість. Ми допоможемо підібрати найкращу плитку високої якості, яка стане фінальним акордом у створенні ландшафтного дизайну дачної ділянки.

Для створення незвичайного екстер’єру ідеально підходить декоративна тротуарна плитка. Через те, що декоративна плитка несе в собі не лише естетичне навантаження, але і практичне, слід ретельно вивчити її характеристики перед покупкою.

Садова плитка для дачі захищає від калюж та багна під час та після дощу за рахунок своєї конструкції. Можна створити різноманітні стилі доріжок, все залежить від вашого смаку. Дизайн дворової плитки може бути мінімалістичним – це тонко підкреслить зелені насадження у заміському будинку. Або ж буде включати в себе різноманітні візерунки, які допоможуть додати незвичайну родзинку оточуючому середовищу.

Плитка фасадна може бути викладена на територію навколо дому, вона підходить для створення чистоти та охайності коло жилої площі. Завдяки сучасним фігурним елементам мощення існує велика кількість варіацій укладки тротуарної плитки. Тротуарна плитка ФЕМ має базові варіанти укладки, які дозволяють створити різний дизайн дачних доріжок. Існує класичний варіант укладки плитки, який несе в собі більше функціональну, ніж декоративну складову. Такий варіант буде ідеально виглядати з екстер’єром, який виконаний у мінімалістичному або класичному стилях.

Для того, щоб додати родзинку у свій сад, добре підійде тротуарна плитка для садових доріжок. Наприклад, ви можете використати круговий варіант укладки, який буде заворожувати своєю красою. Або застосувати віяловий чи шаховий спосіб розміщення декоративної тротуарної плитки – це стане втіленням ваших найвідвертіших дизайнерських фантазій.

Плитка у дворі може бути викладена і в стилі старого міста – такий варіант добре підійде для великих прибудинкових територій. Дуже гарним ваш двір зробить ефектний малюнок у формі віяла.

Як розумієте, тротуарна плитка на дачі – це важлива практична частина гарного екстер’єру.
Made on
Tilda