Корисні матеріали

Тротуарна плитка

Тротуарна бордюрна плитка – це не тільки естетично красива деталь для оформлення екстер’єру, але і ідеальне раціональне рішення з високим ступенем практичності. В першу чергу це пов’язано з тим, що тротуарна плитка проста у використанні та укладці. На відміну від інших матеріалів, плитка бордюрна має високі конкурентоспроможні властивості, особливо для географічного регіону, в якому розташована Україна. Це виражається у високому рівні стійкості до сильних перепадів температури у зимовий та літній періоди.

Тротуарна плитка моє низку переваг перед асфальтним покриттям через те, що технологія укладки цього покриття включає в себе надійну систему дренажу – разом із піском, щебнем та відсівом. За допомогою використання такої технології у дворі вашого дому ніколи не буди застою води після дощу. Плитка для двору гарно поєднується із будь-яким ландшафтом, гарно компонується з газонами та клумбами, дозволяє створювати унікальний дизайн екстер’єрів.

Є велике розмаїття форм для тротуарної плитки. Ви можете створити оригінальний орнамент завдяки тому, що плитка різних кольорів та різних розмірів буде викладена в особливій комбінації. Залишається лише обрати розміри та колір. Палітра відтінків широка: зелений, червоний, сірий, синій, жовтий, фіолетовий.

Найбільш популярний спосіб виготовлення – виробництво тротуарної плитки з додаванням бетонної суміші. Така технологія є доволі простою і дозволяє виготовляти плитку, яка здатна витримувати великі навантаження. Існують і інші види тротуарної плитки:

- резинова тротуарна – вона з’явилася на ринку відносно нещодавно;
- тротуарна плитка з дерева;
- з натурального каменю;
- з обпаленої глини.

Виробництво тротуарної плитки відбувається трьома основними шляхами:
- вібропресування;
- гіперпресування;
- вібролиття.

Плитка тротуарна вібропресованна має характерну особливість: шорстку поверхню, яка дозволяє використовувати її у зоні міста для зупинок транспорту та смуг розгону автомобілів.

Важливо відмітити, що різні технології виготовлення тротуарної плитки обумовлені різними умовами застосування та експлуатації.
Made on
Tilda