• Проект

  Проект

  Проект

 • Доставка

  Доставка

  Доставка

 • Укладка

  Укладка

  Укладка

 • SEO-text

  Тротуарна плитка в Україні: сфера застосування та переваги

  Укладка тротуарної плитки - хороша альтернатива асфальтовому і бетонному покриттю при впорядкуванні території (зокрема облаштуванні майданчиків, тротуарів, алей). Сьогодні все більше споживачів замість асфальтового і бетонного покриття обирають тротуарну плитку, оскільки такий варіант ФЕМ (фігурних елементів мощення) має ряд незаперечних переваг.

  По-перше, тротуарна плитка відрізняється довговічністю, стійкістю до вологи і температурних перепадів, а також екологічністю, оскільки при нагріванні, на відміну від асфальту, не виділяє шкідливих для людини речовин.

  По-друге, можна створити унікальний дизайн покриття, оскільки сьогодні в Україні можна купити тротуарну плитку практично будь-яких кольорів, розмірів і форм. Комбінуючи кілька видів плитки можна створювати оригінальний орнамент і цікаві композиції.

  По-третє, купити тротуарну плитку - це завжди вигідне рішення, так як за умови дотримання правил укладки, таке покриття не вимагає обслуговування під час експлуатації, зберігаючи свої властивості більше 15 років. При цьому варто зауважити, що ціна тротуарної плитки буде такою ж, як і асфальтового покриття, термін експлуатації якого набагато менше.

  Яку тротуарну плитку купити?

  На сьогоднішній день існує безліч видів тротуарної плитки ФЕМ не тільки за кольором і формою, а й за технологією виготовлення. Виробництво тротуарної плитки здійснюється декількома способами, технологія яких, звичайно ж, впливає на характеристики кінцевої продукції. Найбільш популярними технологіями вважається напівсухе вібропресування і сухе пресування. Відповідно, виникає цілком логічне запитання, яку тротуарну плитку купити краще: вібропресовану або сухопресовану?

  Сухопресована тротуарна плитка виготовляється зі спеціальної цементної суміші та практично без використання води, що в подальшому гарантує зносостійкість і довговічність готової продукції. Ця технологія складається з декількох етапів: заливка основної суміші в металеву форму і її ущільнення за допомогою вібрації; заливка другого шару, в який додані колірні пігменти, і його ущільнення за допомогою вібрації; пресування двох шарів разом; сушка. Весь процес максимально автоматизовано, що мінімізує можливість виникнення помилок через людський фактор.

  Процес виробництва вібропресованої тротуарної плитки також максимально автоматизований і здійснюється з мінімальним використанням води. Однак технологія застосовується інша: підготовлену цементну суміш заливають в матрицю і відправляють її на вібропрес, після цього відбувається сушка. На виході отримуємо якісну тротуарну плитку ФЕМ, що відповідає всім нормам.

  Варто зауважити, що за умови дотримання технології виробництва вібропресована і сухопресована тротуарна плитка ФЕМ однаково довговічні і зносостійкі. Тому краще купувати тротуарну плитку від виробника, що добре зарекомендував себе на ринку і має в арсеналі необхідне обладнання. До числа таких і відноситься компанія FEM Expert. Ми пропонуємо купити тротуарну плитку в Києві і Україні високої якості і за вигідними цінами.